Teraz Polska!

A chinese lion statue

Po wielu latach zasiadania w zarządzie International Feng Shui Association w Singapurze, Jacek Kryg otrzymał zadanie otwarcia oddziału Stowarzyszenia w Polsce. By zrealizować ten cel zmobilizował najbardziej wytrwałych uczniów swojej szkoły feng shui - Szkoła Bez Granic, zebrał grupę ludzi zaangażowanych z odpowiednim poziomem wiedzy by godnie reprezentować IFSA w Polsce.

Globalny zasięg

IFSA wywodzi się z Azji Południowo Wschodniej, a dokładniej z Singapuru gdzie zostało zarejestrowana w 2004 roku. Zrzeszając uznanych na świecie praktyków, szybko zdobyło status najbardziej poważanej organizacji, zajmującej się tematyką profesjonalnego feng shui i rozszerzyło swą działalność najpierw na obszarze całej Azji, a następnie również w Australii i Europie. Obecnie prężnie działający członkowie stowarzyszenia aktywni są w Indiach, Japonii, Singapurze, Hong Kongu, Tajlandii, Malezji, Australii, Rumunii, Niemczech, a teraz również w Polsce.

Co daje nam Stowarzyszenie?

IFSA Polska

Głównym celem Stowarzyszenia jest szerzenie wiedzy na temat profesjonalnego feng shui. Z jednej strony udostępniane są materiały dydaktyczne, analizy astrologiczne współczesnych nam wydarzeń, analizy nadzwyczajnych czy kontrowersyjnych budowli. Z drugiej strony poddawane są analizie i konstruktywnej krytyce, materiały czy mity dotyczące feng shui, które zdążyły się już zadomowić w naszej świadomości. Dzięki temu członkowie Stowarzyszenia mają pewność, że ich wiedza jest rzetelna, że uniknięto uproszczeń i komercyjnych wypaczeń, czy też nierzetelnego podejścia do tematu.

Warto się zapoznać

Warto się zapoznać z naszymi dokumentami statutowymi, a więc przede wszystkim z regulaminem oraz rodzajem członkowstw.

Pamietaj, że...

Członek Aspirujący, może skorzystać z tego rodzaju członkowstwa tylko jeden raz - gdy zaczyna przygodę z IFSA Polska. Z kolei osoby zajmujące się tematyką Feng Shui prowadzący własne praktyki, są zobowiązane do przynależności na zasadzie "Członka Pełnego". Więcej informacji o rodzajach członkowstwa można przeczytać w wykazie rodzajów członkostw IFSA Polska.

Pobierz formularz akcesyjny dla wybranego rodzaju członkowstwa: